Стоматологічна Клініка
лікаря Олександра Черниша

Стоматологічна Клініка Олександра Черниша

Нова та сучасна приватна стоматологія
за 6 хвилин від метро Лівобережна

ФІКСОВАНИЙ ПРАЙС НА ПОСЛУГИ

ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ

Пройдіть просте опитування, щоб дізнатись схему лікування і отримати розрахунок приблизної вартості стоматологічних послуг

Терапевтичні послуги: Дитяча стоматологія

Поверхневий карієс (пломба VITREMER/ фотополімер)

800,00 грн

Середній карієс (пломба VITREMER/ фотополімер)

1 000,00 грн

Глибокий карієс (пломба VITREMER/ фотополімер)

1 200,00 грн

Пломба Jen-Rinbow

700,00 грн

Зворотній пульпіт з використанням біокераміки+ реставрація зуба

1 500,00 грн

Не зворотній пульпіт (лікування кореневих каналів) + реставрація зуба

2 000,00 грн

Дитяча чистка

500,00 грн

Відновлення зруйнованого молочного зуба системою Kids Crown

1 200,00 грн

ВЕСЬ СПЕКТР СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ БУДЬ-ЯКОЇ СЛАДНОСТІ В ОДНІЙ КЛІНІЦІ

Зручно лежиш у кріслі та насолоджуєшся роботою майстрів — і не треба нікуди бігати!

Консультація стоматолога

Первинний огляд, постановка діагнозу, складання плану лікування

Відбілювання зубів

системою Beyond
(УФ-лампа та відбілюючі гелі)

Чистка зубів

комплексне гігієнічне чищення
(ультразвук, Air Flow, полірування)

Лікування ясен

пародонтоз, гігнівіт, плазмоліфтинг, чистка пародонтальних кишень

Лікування карієсу

пломбування і реставрація зубів
(фотополімерні плобми)

Реставрація зубів

естетичне відновлення посмішки та усунення дрібних дефектів

Лікування каналів

 під мікроскопом
(для складних випадків)

Видалення зубів

будь-якої складності
(також зубів мудрості)

Імплантація

імпланти високої якості
(Osstem, Straumann, ICX)

Синус-ліфтинг

 та кісткова аугментація
(нарощування кістки зуба)

Протезування

 Вініри, коронки, накладки, мостоподібні протези

Знімне протезування

протези (акрилові, нейлонові, бюгельні)

Брекети, пластинки, елайнери

для вирівнювання зубного ряду і корекції прикусу

Дитяча стоматологія

Лікування  і профілактика молочних зубів (пломби, канали, видалення)

Стоматологічна Клініка
лікаря Олександра Черниша

Стоматологічна Клініка Олександра Черниша

Нова та сучасна приватна стоматологія
за 6 хвилин від метро Лівобережна

Дитяча стоматологія в Києві

Коли в роті у дитини з'являється перший зуб, батькам слід обов'язково дотримуватися елементарних правил гігієни порожнини рота. Щоденне чищення зубів спочатку силіконовою щіткою, а потім класичної, повинна увійти у ваших дітей в звичку.

Дитяча стоматологія-це місце, де ми також приділяємо особливу увагу дитячій стоматології, адже здорова посмішка необхідна на кожному етапі життя. Наші стоматологи мають досвід роботи з найменшими пацієнтами і вміють створити атмосферу, в якій діти відчувають себе комфортно і без стресу. Завдяки цьому кожне відвідування дитячої стоматології стає позитивним досвідом, результатом якого є турбота про здоров'я порожнини рота з раннього віку.

Що включає дитяча стоматологія?

Дитяча стоматологія пропонує ряд різних послуг, спрямованих на забезпечення здоров'я порожнини рота дитини. До них відносяться:

 • Лікування молочних зубів.

 • Фторування.

 • Лікування кореневих каналів.

 • Профілактика.

 • Лікування запалення.

 • Лікування захворювань пародонту.

Як виглядає лікування зубів у дітей?

 • Консультація стоматолога. Перший візит до вашої дитини включає ретельний анамнез та огляд стану ротової порожнини дитини, щоб визначити ділянки для лікування.

 • Профілактичні процедури і лікування. Залежно від потреб можуть бути виконані різні види обробки, такі як видалення каменів, лакування або дефекти пломбування.

 • Навчання пацієнтів.

Записатися на прийом до дитячого стоматолога

Запишіться на прийом до дитячого стоматолога і виберіть те, що найкраще підійде вашій дитині. Дитяча стоматологія-відома Стоматологічна клініка, де в розпорядженні маленьких пацієнтів кілька комфортабельних і просторих кабінетів, оснащених сучасним обладнанням. Наша досвідчена команда медичних фахівців має відмінний підхід до лікування дітей і підлітків, що робить кожне відвідування не тільки ефективним, але і безстрессовым. Не відкладайте і подбайте про здоров'я порожнини рота вашої дитини з раннього віку. Запишіться на прийом в дитячу стоматологію і випробуйте професіоналізм на найвищому рівні.

Дитячий стоматолог

Не відкладайте турботу про здорову посмішку вашої дитини і запишіться на прийом до дитячого стоматолога. Наша клініка пропонує сучасні, комфортні і затишні умови, а це значить, що кожен візит проходить в атмосфері довіри і спокою.

У нас є кілька просторих кабінетів, оснащених сучасним обладнанням, що дозволяє проводити точне і ефективне лікування. А для зручності батьків та їхніх дітей ми також підготували багато паркувальних місць безпосередньо біля клініки. Зв'яжіться з нами і запишіться на огляд, завдяки якому ваша дитина почне свій шлях профілактики здоров'я порожнини рота з раннього віку.

Наші лікарі мають спеціальну освіту в області дитячої стоматології і прекрасно підходять до роботи з найменшими пацієнтами. Завдяки цьому кожне відвідування проходить в атмосфері довіри і комфорту, що позитивно впливає на ставлення дітей до догляду за здоров'ям порожнини рота.

Чому важлива дитяча стоматологія Київ?

Дитяча стоматологія важлива, оскільки допомагає запобігти захворюванням зубів і порожнини рота у дітей. У роки розвитку у багатьох дітей спостерігаються недосконалості і аномалії розвитку зубів і порожнини рота, що вимагають лікування. Дитяча стоматологія також допомагає виробити правильні звички харчування та гігієни, які в довгостроковій перспективі вплинуть на здоров'я порожнини рота.
Пам'ятайте, що дитяча стоматологія важлива для підтримки здоров'я та міцності зубів вашої дитини, а також для запобігання майбутніх проблем із зубами. Тому важливо, щоб візити до стоматолога були для дитини приємними і не викликали стресу.

Щоб підготуватися до візиту до стоматолога з дитиною, слід:

 • Виберіть хороший стоматологічний кабінет для дітей. Інформацію про це ви можете пошукати в Інтернеті, у батьків вашої дитини або у лікаря. Дитячий стоматолог повинен бути фахівцем, що володіє знаннями і досвідом лікування дитячих зубів, а також умінням спонукати їх піклуватися про здорових зубах.

 • Познайомте дитину з кабінетом стоматолога. Це можна зробити за допомогою книг, навчальних відеороликів або відвідувань офісу перед візитом до лікаря. Дитина повинна знати, чого там очікувати, які процедури проводяться і чому вони важливі.

 • Візьміть з собою улюблені іграшки або комікси. Ви також можете взяти з собою улюблений компакт-диск, щоб дитина розслабилася.

 • Не розмовляйте з дитиною про біль. Не варто лякати дитину розмовами про біль, так як це може викликати занепокоєння і стрес.