Стоматологічна Клініка
лікаря Олександра Черниша

Стоматологічна Клініка Олександра Черниша

Нова та сучасна приватна стоматологія
за 6 хвилин від метро Лівобережна

ФІКСОВАНИЙ ПРАЙС НА ПОСЛУГИ

ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ

Пройдіть просте опитування, щоб дізнатись схему лікування і отримати розрахунок приблизної вартості стоматологічних послуг

Ендодонтичні послуги

Ендо первинне 1 канального зуба

1 600,00 грн

Пломбування 1 канального зуба

1 500,00 грн

Ендо первинне 2 канального зуба

1 800,00 грн

Пломбування 2 канального зуба

2 000,00 грн

Ендо первинне 3 канального зуба

2 100,00 грн

Пломбування 3 канального зуба

2 500,00 грн

Ендо первинне 4 і більше канального зуба

2 400,00 грн

Пломбування 4 і більше канального зуба

3 000,00 грн

Ендо вторинне 1 канального зуба

1 800,00 грн

Ендо вторинне 2 канального зуба

2 100,00 грн

Ендо вторинне 3 канального зуба

2 400,00 грн

Ендо вторинне 4 і більше канального зуба

2 800,00 грн

Закриття перфорації стінки каналу дна пульпової камери біокерамікою

1 000,00 грн

Прокладка з біокераміки

1 200,00 грн

Видалення стороннього предмету з кореневого каналу

2 000,00 грн

Видалення анкерного, скловолоконного штифта

1 500,00 грн

Перед ендодонтичне лікування

500,00 грн

Закриття верхівки кореня МТА

1 500,00 грн

Bypass (обходження інструмента в к/к без вилучення)

1 500,00 грн

Пломбування каналу гутаперчею (1 канал)

500,00 грн

Стоматологічна Клініка
лікаря Олександра Черниша

Стоматологічна Клініка Олександра Черниша

Нова та сучасна приватна стоматологія
за 6 хвилин від метро Лівобережна

Ендодонтія в Києві

Наука про захворювання, анатомію та способи лікування кореневих зубних каналів називається ендодонтією. Методи лікування призначені для усунення інфекції в кореневій канальній системі. Наука ендодонтія спеціалізується на вивченні анатомії ендодонта, діагностиці та лікуванні різних захворювань зубів. Саме цей розділ стоматології присвячений лікуванню каналів зубів.

Основні цілі ендодонтичного лікування

Розділ стоматології спрямований на досягнення таких цілей:

 

  • Видалення з пошкодженого зубного каналу тканин, що були інфіковані.

  • Підготовка кореневого каналу до процесу пломбування.

  • Сам процес пломбування кореня зуба.

 

Первинне лікування призначається для пломбування зубних каналів і хемомеханічної чистки. Використовується штифтова кульшова вкладка або спеціальний пломбувальний матеріал для реставрації зубної колонки. Пломба може займати до 2/3 коронки. В такому випадку коронку потрібно протезувати. Вторинне лікування ендодонтичне більше підходить для повторної терапії кореневих зубних каналів. Цей метод застосовується тоді, коли первинне лікування каналів було невдалим. Потрібно видалити старі наповнювачі каналів, а канали на 100% очищуються. Пломба встановлюється після проведення всіх вказаних процедур. Після проведення лікування зникає запалення, зубний біль. Пацієнт забуває про хронічний зубний біль. Найбільш складною процедурою вважається вторинне ендодонтичне лікування, адже отриманий результат не може бути довговічним. Після отриманого результату пацієнт записується на консультацію до стоматолога, щоб спеціаліст зміг вжити необхідних заходів при розвитку інфекції. 

 

Якщо пацієнт не звертається вчасно до стоматолога, то починається процес незворотного пошкодження зубів. З часом зуби просто випадають, а в запущених випадках пацієнтам підходить тільки імплантація чи протезування.

Показання і протипоказання процедури

 

Процедура ендодонтичного лікування має показання та протипоказання. Ця процедура буде найбільш ефективною в таких випадках:

 

  • Запалення тканин, які оточують зубний корінь. При патологічному стані біля кореня зуба з'являється так звана кишеня, яка заповнюється гноєм. Для такого захворювання характерним симптомом вважається різкий зубний біль. Різні форми періодонтиту носять алергічний, інфекційний, медикаментозний, травматичний характер.

  • Запалення пульпи хронічного характеру. Патологія характеризується періодичними приступами зубного болю. Приступи можуть виникати після термічних та механічних впливів на зуби. Причини виникнення патології бувають різними: від неякісного чи невдалого лікування зубів до гострого періодонтиту.

  • Гострий пульпіт. При цьому стані відбувається запалення пульпи в результаті потрапляння бактерій в каріозний канал. Патологія найчастіше буває інфекційною. На початкових етапах патології пацієнти скаржаться на ниючий біль, який поступово переходить в гострий. Емаль хворого зуба втрачає колір, починається набряк оточуючих тканин та навіть не дуже сильна кровотеча з ясен. 

 

Протипоказаннями ендодонтичного лікування вважається вертикальний перелом зубного кореня, неможливість відновлення зуба чи неможливість обробки каналів, пошкодження періодонта. 

Як проходить лікування?

 

Проходить ендодонтичне лікування зубів в декілька етапів. Цей процес потребує правильного підходу. Спеціаліст завжди притримується певного алгоритму дій.

 

Етап діагностики. Перед отриманням ендодонтичної допомоги пацієнти проходять діагностичні процедури. Застосовуються деякі клінічні методи та огляд ротової порожнини, перевіряється життєздатність зубів. Досвідчений фахівець проводить зондування маргінального пародонту, якщо потрібно визначити вертикальний перелом зуба. В деяких випадках ефективним буде комп'ютерна томографія. 

 

Оцінка стану хворого зуба, вибір підходящих варіантів лікування і прийняття обдуманих рішень. Особливу увагу лікар буде звертати на результати діагностики. Пацієнтам з коронками на хворих зубах чи конструкціями у вигляді штифтів лікування підбирається індивідуально. В більшості випадків ці конструкції потрібно видалити.

 

Етап підготовки до самого лікування. В процесі підготовки здійснюються різноманітні маніпуляції: 

 

  • усунення захворювань, що спричинили ураження пародонту;

  • пломбування уражених карієсом порожнин зуба;

  • відновлення стінок зуба, які були раніше відсутні;

  • прийом атропіну у вигляді полоскань (процедура назначається пацієнтам з сильним слиновиділенням).

 

Місто Київ ідеально підходить для ефективного та безболісного лікування зубів. В столиці працюють фахівці, які знають всі особливості та етапи ендодонтичного лікування. Сам процес проходить так, що пацієнту проводять анестезію, а потім починають лікування зубів. Для отримання зручного ендодонтичного входу спеціалісти відкривають каріозну порожнину. Наступним етапом стає видалення пульпарної камери, отримання доступу до зубного каналу за допомогою ендодонтичних інструментів. Потрібно точно дізнатися довжину кореневих каналів, щоб уникнути можливих ускладнень та проблем. Апекс-локатор допомагає спеціалісту дізнатися довжину кореневого каналу. 

 

Лікар застосовує спеціальні препарати та підходящі інструменти для обробки кореневого каналу. Обов'язково потрібно усунути запальний процес в періодонті. Тільки потім можна розпочинати пломбування каналу. Максимум через два тижні після виконаного ендодонтичного лікування відбувається реставрація коронкової частини. 

 

Процес спостереження. Можна відвідати стоматолога Лівобережна, щоб пройти повне обстеження. Після лікування каналів пацієнт обстежується у стоматолога за допомогою КТ. На обстеження пацієнт приходить через півроку після лікування. Потім на огляд повторно потрібно прийти через рік, два і чотири роки.

 

Суть апікальної хірургії полягає в тому, що проводиться ревізія і контроль отриманих після лікування результатів.

 

За один раз неможливо вилікувати пошкоджені канали зубів. Процес лікування затягується на декілька днів чи тижнів. Після закінчення лікування відновлюються функції та анатомія зубів. Потрібно використовувати ортопедичні конструкції і підходящі матеріали.

 

Лікування в клініці на Вул Микільсько-Слобідська проходить з використанням сучасного апаратного обладнання. В клініці є ендодонтичні інструменти, X-smart обладнання та сучасні ротаційні системи. Під час лікування використовується рентген-контроль. Сучасна техніка та інноваційні матеріали забезпечують відмінний результат лікування. Спеціалісти клініки успішно усувають найбільш складні випадки, що стосуються захворювань зубних каналів.