Стоматологічна Клініка
лікаря Олександра Черниша

Стоматологічна Клініка Олександра Черниша

Нова та сучасна приватна стоматологія
за 6 хвилин від метро Лівобережна

ФІКСОВАНИЙ ПРАЙС НА ПОСЛУГИ

ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ

Пройдіть просте опитування, щоб дізнатись схему лікування і отримати розрахунок приблизної вартості стоматологічних послуг

Корекція зубів знімними і незнімними апаратами

Знімний ортодонтичний апарат

7 000,00 грн

Незнімний ортодонтичний апарат

7 500,00 грн

Апарат для утримання місця

3 500,00 грн

Корекція апарату

500,00 грн

Ремонт апарату

1 000,00 грн

Пакет лікування елайнерами  Light ( для простих випадків)

65 570,00 грн

Пакет лікування елайнерами  Comfort ( для середньої складності випадків)

82 170,00 грн

Пакет лікування елайнерами  Unlimited ( для складних випадків)

90 470,00 грн

ВЕСЬ СПЕКТР СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ БУДЬ-ЯКОЇ СЛАДНОСТІ В ОДНІЙ КЛІНІЦІ

Зручно лежиш у кріслі та насолоджуєшся роботою майстрів — і не треба нікуди бігати!

Консультація стоматолога

Первинний огляд, постановка діагнозу, складання плану лікування

Відбілювання зубів

системою Beyond
(УФ-лампа та відбілюючі гелі)

Чистка зубів

комплексне гігієнічне чищення
(ультразвук, Air Flow, полірування)

Лікування ясен

пародонтоз, гігнівіт, плазмоліфтинг, чистка пародонтальних кишень

Лікування карієсу

пломбування і реставрація зубів
(фотополімерні плобми)

Реставрація зубів

естетичне відновлення посмішки та усунення дрібних дефектів

Лікування каналів

 під мікроскопом
(для складних випадків)

Видалення зубів

будь-якої складності
(також зубів мудрості)

Імплантація

імпланти високої якості
(Osstem, Straumann, ICX)

Синус-ліфтинг

 та кісткова аугментація
(нарощування кістки зуба)

Протезування

 Вініри, коронки, накладки, мостоподібні протези

Знімне протезування

протези (акрилові, нейлонові, бюгельні)

Брекети, пластинки, елайнери

для вирівнювання зубного ряду і корекції прикусу

Дитяча стоматологія

Лікування  і профілактика молочних зубів (пломби, канали, видалення)

Стоматологічна Клініка
лікаря Олександра Черниша

Стоматологічна Клініка Олександра Черниша

Нова та сучасна приватна стоматологія
за 6 хвилин від метро Лівобережна


Капа для вирівнювання зубів (Елайнери) в Києві

Ортодонтичні брекети використовуються для випрямлення зубів і запобігання їх зміщенню в міру зростання, а також для захисту від пошкоджень. Їх також можна використовувати в рамках ортодонтії (процес вирівнювання зубів) або людьми, які перенесли операцію на щелепі або іншу стоматологічну роботу. Постраждалим людям може знадобитися ортодонтичне лікування пізніше. Існує два типи брекетів: фіксовані і знімні. Останні використовуються частіше, ніж раніше, через їх велику гнучкість. Ортодонтичні брекети використовуються для вирівнювання зубів і забезпечення додаткової підтримки зубів. Їх легко встановлювати і знімати, а також можна використовувати в якості профілактичного заходу. Брекети зазвичай носять близько трьох років.

Які варіанти брекетів? Ортодонтичні брекети зазвичай використовуються для виправлення неправильного положення зубів. Їх також можна використовувати для захисту зубів від пошкоджень або болю, наприклад, якщо зуб тріснув. Два найпоширеніші типи ортодонтичних брекетів - це звичайні металеві брекети та косметичні брекети. Існує кілька типів брекетів: звичайні металеві, косметичні, з прозорого пластика і невидимі капи. Прозорі брекети-капи для зубів вважаються дуже ефективними і, перш за все, практично непомітними, що є найважливішою перевагою.

Багато людей страждають від кривих зубів. Багато підлітків відвідують стоматолога, тому що хочуть якомога швидше позбутися від кривого прикусу. Однак досі не всі мали можливість носити ортодонтичні брекети. Його головним недоліком є час очікування (іноді кілька місяців) і висока ціна (навіть кілька тисяч злотих). З тих пір, як на ринку з'явилася альтернатива ортодонтичним брекетам, багато людей зацікавилися цим рішенням. Цікаво, що це вже допомогло багатьом людям, і вже через кілька тижнів носіння спеціальних вирівнюючих зуби накладок вони можуть насолоджуватися рівними і красивими зубами.

Останнім часом капи на зуби для вирівнювання зубів стали використовувати для вирівнювання зубів дитини під час сну. Коли ваша дитина прокинеться, положення буде більш рівномірним, що корисно для його зубів і ясен. Батьки надягають дитині капа для зубів на ніч і знімають їх вранці. Хоча деякі люди використовують капи для вирівнювання зубів, інші їм не довіряють. Ідея вирівнювання зубів під час сну дитини не нова. Стародавні єгиптяни використовували скручений папірус, щоб натирати дітям зуби, щоб вирівняти їх під час сну.

В даний час для цієї мети розроблені капи для вирівнювання зубів. Лотки виготовлені з м'якого матеріалу з рядами м'яких пластикових або гумових поверхонь. Кожна поверхня призначена для дбайливого вирівнювання різних зубів. У лоток також входить таблетка або паста, яку можна нанести на зуби перед тим, як покласти їх на лоток. Це дозволяє домогтися рівномірного розташування всіх зубів.

Ортодонтичні брекети - що варто знати?

Ортодонтична наука вивчає зміну форми, форми та функції зубів. Його використовують у багатьох галузях, у тому числі: в області стоматології, гігієни порожнини рота, стоматології, ортодонтії та естетики. Людину, яка займається ортодонтією, називають ортодонтом. Ортодонти-це лікарі, які спеціалізуються на запобіганні вад розвитку зубів за допомогою різних пристроїв, включаючи брекети або інші типи штучних пристосувань, які допомагають випрямити зуби. Зважаючи на свою складну природу, пацієнти з ортодонтичними проблемами потребують професійного догляду.

Найвідоміше застосування в ортодонтії-це випадки, коли комусь потрібно носити знімні брекети, щоб виправити спотворену або криву посмішку або лінію щелепи. Однак існує багато інших застосувань сучасної ортодонтичної технології.

Що таке капа на зуби для випрямлення зубів?

Капи для вирівнювання зубів виготовляються за індивідуальним замовленням, щоб точно відповідати зубам пацієнта. Завдяки цьому накладки утримують зуби на місці, не пошкоджуючи їх. Потім капи прикріплюються до зубів за допомогою спеціального стоматологічного клею, який надійно утримує їх разом. Цей процес поступово переміщує зуби в бажане положення-випрямляючи їх. Поширеною практикою випрямлення зубів є використання капп. Однак деякі люди використовують їх без медичних причин.

Це пов'язано з тим, що вирівнювання зубів елайнерами продаються як товари для краси і здоров'я. Деякі кажуть, що елайнери збільшують приплив кисню до зубів. Інші кажуть, що використання елайнерів зменшує проблему кривих зубів у майбутньому. Незважаючи на це, їх використання має деякі недоліки. Ось деякі з них. Деякі люди використовують елайнери з естетичних міркувань. Вони думають, що прямі зуби виглядають краще. Їх використання стало настільки поширеним, що вони виставлені в багатьох аптеках.

Капи для вирівнювання зубів працюють за рахунок тиску на зуби. Це змушує зуби згинатися і випрямлятися. Деякі люди навіть використовують Насадки для вакуумного тиску, які створюють ще більшу силу. Стоматологічні елайнери працюють, застосовуючи тиск для переміщення зубів у бажане положення. Ідея полягає в тому, що це покращить зовнішній вигляд вашої посмішки. У деяких випадках елайнери використовуються за станом здоров'я.

Які існують види ортодонтичних брекетів?

Багато людей або не знають про різні ортодонтичні капи, або не знають їх відмінностей. В основному існує 3 типи камер:

  1. Знімні брекети. Їх зазвичай називають невидимими брекетами. Зазвичай вони складаються з трьох частин і складаються з металевих дротів, які можна зняти, коли вони ослабнуть у міру зростання дитини.

  2. Фіксовані брекети. Зазвичай вони мають два або більше металевих брекетів, які потрібно прикріпити до зубів, але також можуть мати керамічні брекети, виготовлені з порцеляни.

  3. Брекети, які практично невидимі і дуже зручні.

Дуже важливо правильно вибрати тип ортодонтичного апарату.

Вибір правильного типу ортодонтичного апарату має вирішальне значення для досягнення найкращих результатів та отримання максимальної користі від лікування. По-перше, вам потрібно вирішити, чи будете ви використовувати стандартні металеві брекети або прозорі капи. Доведено, що обидва методи дають задовільні результати, але прозорі капи для зубів, як правило, зручніші і рідше викликають роздратування або дискомфорт. Крім того, прозорі елайнери ціна часто легше обслуговувати.

Ортодонтичні брекети є одним з найбільш поширених стоматологічних пристосувань, що використовуються для виправлення дефектів зубів.

Кому може бути корисно ортодонтичне лікування?

У установки брекетів є багато переваг. Існують деякі ризики, пов'язані з брекетами, але їх можна звести до мінімуму при ретельному спостереженні та ранньому лікуванні. Якщо ви відчуваєте, що причиною проблеми є ваші зуби, Вам слід подумати про встановлення брекетів швидше, ніж пізніше. Багато людей отримують користь від ортодонтичного лікування, оскільки воно допомагає підтримувати гігієну порожнини рота та надає ряд інших переваг для здоров'я. Він може допомогти при головних болях, карієсі, порушеннях мови і вуздечці мови. Деякі поширені симптоми, пов'язані з брекетами, включають біль у роті або тиск на щелепу, слинотечу або біль у горлі, а також хрипкий голос. У вас також можуть виникнути проблеми з ковтанням рідини або твердої їжі або нездатність правильно жувати через захворювання ясен. зуб.

Проблеми, які можуть виникнути під час лікування зубів

Перш ніж прийняти рішення про ортодонтичні брекети, необхідно взяти до уваги кілька речей. По-перше, носіння брекетів, особливо постійних, може викликати неприємні відчуття. Деякі люди скаржаться на підвищену чутливість, біль або дискомфорт. Інші скаржаться на шепелявість, слинотечу або проблеми з їжею. Це природні відчуття, пов'язані з появою стороннього тіла в порожнині рота. Однак необхідно знати, що з часом порожнину рота звикає до нової ситуації і через кілька-десяток днів ми перестаємо помічати, що носимо брекети. Слід також розвінчати міф про біль при введенні пристрою. Установка камери не є болючою, вона може викликати лише невеликий дискомфорт.

Ортодонтичне лікування з використанням вирівнювання зубів капами

Лікування неправильного прикусу, відоме як ортодонтичне лікування, є безпечним та ефективним методом відновлення зубів пацієнта. Він передбачає використання брекетів і дроту для переміщення зубів пацієнта в бажане положення. Брекети встановлюються на верхні і нижні зуби, а для переміщення зубів на місце використовуються дроту. Щоб лікування було успішним, пацієнту необхідно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря в процесі лікування. Під час ортодонтичного лікування за допомогою брекетів або ортодонтії зуби утримуються на місці за допомогою брекетів і дротів. Зазвичай лікар робить кілька невеликих надрізів на кожному зубі, щоб звільнити місце для брекетів і дуг. Розрізи робляться за допомогою спеціального пристрою на зовнішній стороні кожного зуба. Розрізи зазвичай робляться дуже повільно, щоб під час процедури не виникло ускладнень.

Скільки коштують зубні накладки?

Багато що залежить від того, які накладки і яка корекція необхідні пацієнтові. В Інтернеті можна легко знайти універсальні капи для вирівнювання зубів ціна. Однак якщо пацієнт захоче купити спеціалізовані накладки, які будуть виготовлені індивідуально для його зубів, вартість буде дорожче.

Звичайно, не можна забувати і про психологічний аспект – рівні, білі зуби як ніщо інше підвищують самооцінку і лікують комплекси. Вони змушують нас посміхатися охочіше і, як наслідок, справляють враження відкритих і товариських людей.