Стоматологічна Клініка
лікаря Олександра Черниша

Стоматологічна Клініка Олександра Черниша

Нова та сучасна приватна стоматологія
за 6 хвилин від метро Лівобережна

ФІКСОВАНИЙ ПРАЙС НА ПОСЛУГИ

ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ

Пройдіть просте опитування, щоб дізнатись схему лікування і отримати розрахунок приблизної вартості стоматологічних послуг

Ортодонтія/ Корекція зубів брекет-системами

Металева брекет-система, 1 щелепа

8 000,00 грн

Керамічна брекет-система, 1 щелепа

12 000,00 грн

Сапфірова брекет-система, 1 щелепа

16 000,00 грн

Самолігуюча металева брекет-система, 1 щелепа

15 000,00 грн

Самолігуюча керамічна брекет-система, 1 щелепа

18 000,00 грн

Самолігуюча сапфірова брекет-система, 1 щелепа

20 000,00 грн

Стоматологічна Клініка
лікаря Олександра Черниша

Стоматологічна Клініка Олександра Черниша

Нова та сучасна приватна стоматологія
за 6 хвилин від метро Лівобережна

Керамічні брекети в Києві

 Брекети керамічні – це спеціальна естетична система, яка використовується для виправлення прикусу та різноманітних порушень зубного ряду. Ця конструкція складається з дрібних замочків та тонкої дужки, виготовленої із металу. Колір брекетів може бути індивідуально підібраним. Спеціаліст підбирає колір, враховуючи відтінок вашої емалі. Усе це робить керамічні брекети майже непомітними, особливо при використанні системи без лігатур. Це ідеальний вибір для дорослих, які бажають мати свої натуральні та ідеально рівні зуби.

 Якщо Ви шукаєте керамічні брекети Лівобережна станція у місті Києві, то вам до нашої клініки. У нас працюють тільки кваліфіковані лікарі-ортодонти, які мають за спиною багаторічний досвід. Крім цього, у нашій клініці використовується лише сучасне обладнання найвищого класу. Перед початком лікування зубів брекетами кожен наш пацієнт проходить КТ, а після цього лікар індивідуально підбирає план лікування. Саме це дозволяє досягти найкращих результатів за короткий час.

Усі переваги брекетів керамічних

 За більш ніж двадцять років існування керамічні брекети пройшли безліч етапів модернізації. Сьогодні сучасна брекет-система вражає своєю компактністю, надійністю та високою ефективністю. Крім цього, серед переваг брекетів також варто виділити:

 • Естетичну привабливість – замочки невеликих розмірів зроблені під колір емалі, завдяки цьому вони майже не виділяються і є непомітними для оточуючих;

 • Комфорт – конструкція має форму округлу і тому вона не пошкоджує м’які тканини ротової порожнини;

 • Високоефективність та універсальність – брекети підходять для корекції дефектів різної ступені важкості;

 • Практичність – система не впливає на дикцію.

 Завдяки своїм перевагам керамічні брекети стають усе більше популярними серед пацієнтів.

Усі недоліки брекетів керамічних

 Перед початком лікування рекомендується пройти консультацію з досвідченим ортодонтом. Адже попри численні переваги, керамічні брекети також мають і свої недоліки. Серед основних варто виділити наступні:

 • Навколо брекетів може утворюватися наліт, а через це після встановлення системи потрібно буде більш ретельно слідкувати за гігієною та постійно проходити чистку зубів професійну;

 • Колір замочків з часом може змінюватися, особливо при куріння, вживанні кави, чаю чорного та інших продуктів, які містять велику кількість речовин пігментних;

 • Лікування може бути довшим у порівнянні з металевими брекетами.

 Крім того, важливо враховувати, що вартість брекетів керамічних вища, у порівнянні з металевими системами.

У яких випадках слід встановити брекети керамічні?

 Розпочинати ортодонтичне лікування лікарі рекомендують ще у дитячому або хоча б у юнацькому віці. Але навіть якщо ця можливість втратилася, то у дорослому віці від корекції відмовлятися не варто.

 Неправильний прикус – це проблема, яка не тільки впливає на естетику, але і має медичне значення. Вона може викликати сильний головний біль, гайморит, синусит, хвороби ЖКТ та інші ускладнення.

 Виділити варто такі показання до встановлення брекетів керамічних:

 • Неправильне змикання щелеп;

 • Асиметричний розвиток щелеп;

 • Некоректне розташування зубів;

 • Наявність між зубами проміжків.

 Керамічні брекети є оптимальним варіантом для пацієнтів, яким важливий естетичний зовнішній вигляд посмішки. Ці брекет системи відрізняються невеликим розміром та кольором, схожим на природний відтінок зубів.

Коли можна ставити брекети керамічні: у якому віці?

 Вікових обмежень щодо встановлення брекетів немає. Займатися корекцією прикусу та зубного ряду можна у будь-якому віці. Єдине – лікарі не рекомендують відкладати лікування на потім. Вперше дитину лікарю-ортодонту потрібно показати ще до вступу до школи. Якщо лікар скаже, що усе у нормі, то далі профілактичні огляди в ортодонта потрібно буде проходити раз на один чи два роки.

 Кожен випадок є унікальним, і лише ортодонт може визначити оптимальний час для встановлення брекетів через проведення індивідуальної діагностики. Одначе період від 11 до 13 років вважається найбільш слушним, оскільки в цей час щелепи продовжують свій розвиток, і більшість постійних зубів вже прорізалися.

 Щодо керамічних брекетів, їх зазвичай рекомендують для дорослих та дітей, старших за 10-12 років. При цьому ортодонт обирає брекет-систему з урахуванням потенційної ефективності, враховуючи всі особливості зубного ряду кожного пацієнта.

Класифікація керамічних брекетів

 Брекети керамічні завжди кріпляться на передню частину зубів. Але при цьому сама система бути може:

 • Лігатурною;

 • Безлігатурною/самолігіючою.

 Складається система з декількох елементів:

 • Брекетів – невеликих замочків, які закріплюються по одному на кожному зубі;

 • Ортодонтичної дужки.

 З’єднуватися між собою ці елементи в одну систему можуть по-різному. У лігатурній системі використовуються спеціальні невеликі гумки (лігатури), які фіксують дугу на усіх брекетах. Ці замочки на кожному прийомі в ортодонта регулюються, а саме регулюється їх ступінь натягу, положення самої дуги.

 Щодо безлігатурних систем, то тут інший принцип дії. Такі системи мають спеціальний механізм вбудованого типу, який відповідає за кріплення дуги. Безлігатурні брекети мають більш компактні розміри та виглядають вони більш акуратно. При використанні даних систем лікаря потрібно буде відвідувати рідше.

Про етапи встановлення брекетів керамічних

 Корекція прикусу – це складний і досить тривалий процес, вимагаючий ретельної підготовки. Початковим кроком є огляд пацієнта та діагностика, де ортодонт проводить комп'ютерну томографію або робить ортопантомограму. Дані методи діагностики дозволяють оцінити структуру кісткових тканин та стан зубів, які ще не прорізалися. На основі усіх отриманих даних лікар визначає масштаб дефекту та підбирає оптимальний метод корекції. Наступним кроком є проведення професійної гігієнічної чистки зубів. Якщо необхідно, проводиться також лікування карієсу. Далі ортодонт виготовляє зліпки зубів пацієнта та передає їх до лабораторії для виготовлення брекетів. На наступному прийомі фахівець послідовно встановлює брекети на зуби та закріплює дугу. Після цього етапу починається процес лікування. Займає він в середньому 2 роки. При цьому потрібно буде кожні 2-6 тижнів (визначається лікарем) приходити на корекцію.

Догляд за керамічними брекетами

 Рекомендується:

 1. Чистити зуби після приймання їжі, використовуючи м'яку щітку та ортодонтичну щітку для дбайливого очищення простору між брекетами.

 2. Регулярно користуватися ополіскувачем для ротової порожнини та за потреби використовувати нитку зубну для очищення важкодоступних місць.

 3. Кожні 3-4 місяці проводити професійне чищення.

 Також для того, щоб уникнути пошкоджень брекетів та зміни кольору замочків, важливо у своєму раціоні обмежити споживання напоїв та страв, які містять яскраві барвники. Такими продуктами можуть бути: чай, кава, вино. Також варто утримуватися від їжі міцних горіхів та інших твердих продуктів, щоб запобігти можливим ушкодженням брекетів.

Скільки потрібно носити брекети?

 Термін визначається лікарем-ортодонтом індивідуально. Усе залежить від складності випадку. У середньому брекети носять 18-24 місяці. Після етапу лікування починається період ретенційний. Він потрібен для того, щоб закріпити отриманий результат. Частіше всього у цей період лікарі рекомендують носити спеціальні пластини ортодонтичні або ж інші подібні апарати.

Основні переваги встановлення брекетів керамічних у нашій компанії

 Якщо Ви шукаєте, де встановити керамічні брекети вулиця Микільсько-Слобідська, то лікарі-ортодонти нашої клініки до ваших послуг. У нас працюють спеціалісти з багаторічним досвідом, а усе обладнання є передовим та високоякісним.

 Також звертаючись до нас, Ви можете розраховувати на:

 • Проведення комплексної діагностики;

 • Прогнозовані результати;

 • Естетичність брекет-системи;

 • Зручне розташування наших стоматологій у Києві (керамічні брекети ЖК Русанівська Гавань, а також наші клініки є й в інших центральних районах міста).

 • Гнучка система оплати послуг.

 Для отримання докладної інформації щодо процедури встановлення брекетів та отримання персональних рекомендацій, ми радимо записатися на консультацію з ортодонтом. Ви можете зв'язатися з нашим контакт-центром або заповнити форму на нашому веб-сайті.