Стоматологічна Клініка
лікаря Олександра Черниша

Стоматологічна Клініка Олександра Черниша

Нова та сучасна приватна стоматологія
за 6 хвилин від метро Лівобережна

ФІКСОВАНИЙ ПРАЙС НА ПОСЛУГИ

ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ

Пройдіть просте опитування, щоб дізнатись схему лікування і отримати розрахунок приблизної вартості стоматологічних послуг

Терапевтичні послуги: Лікування карієсу / Реставрація коронки зуба

Пряма реставрація ( фронтальної групи зубів), ( анестезія, кофердам, реставрація)

3 500,00 грн

Пряма реставрація ( жувальної групи зубів), ( анестезія, кофердам, реставрація)

3 000,00 грн

Поверхневий карієс ( анестезія, кофердам, реставрація)

2 000,00 грн

Середній карієс ( анестезія, кофердам, реставрація)

2 500,00 грн

Глибокий карієс ( анестезія, кофердам, реставрація)

3 000,00 грн

Білд-ап (анестезія, кофердам, реставрація)

2 000,00 грн

Адгезивний мостоподібний протез

4 000,00 грн

Клиновидний дефект

1 800,00 грн

Реставраціяя зуба на скловолоконному штифті фотополімерним матеріалом

2 500,00 грн

Стоматологічна Клініка
лікаря Олександра Черниша

Стоматологічна Клініка Олександра Черниша

Нова та сучасна приватна стоматологія
за 6 хвилин від метро Лівобережна

Художня реставрація зубів в Києві

Реставрація зубів Лівобережна – це сучасний спосіб повернути частково зруйнованому зубу нормальну форму. При незначних пошкодженнях використовується пломбувальний матеріал. Якщо ж руйнування досягли коронки, для реставрації зуба застосовуються матеріали, які точно відтворюють втрачений фрагмент за формою та кольором.


До цілей проведення художньої реставрації належить як відновлення фізіологічних параметрів зубів, а й естетичне поліпшення. Її проводять, навіть якщо пацієнт не відчуває жодного фізичного дискомфорту і скарги мають лише естетичний характер. Розкажемо про свідчення, можливості та способи сучасної реставрації. Це оптимальний спосіб повернути втрачену форму та колір зубів, та отримати ідеальну посмішку.


Нарощування зубів

Якщо дефекти присутні на передніх зубах, то така посмішка з вадами помітна всім. Можна придбати комплекси з цього приводу, сором'язливо прикриваючи рот під час спілкування, а можна просто звернутися до нашої стоматологічної клініки та зробити свої зуби бездоганними.

В яких випадках показано реставрацію зубів ЖК Русанівська Гавань:

 • Якщо потрібно скоригувати форму та розмір.

 • За наявності трьом та діастем (зазубрини та проміжки у зубному ряду).

 • Для відновлення ріжучого краю.

 • Для корекції сколів та тріщин.

 • Для відновлення кольору зубної емалі.

Художня реставрація зубів: види та методики

Нарощування

Нарощування зубів – один із найбільш затребуваних методів позбавлення від фізичних та естетичних дефектів. Стоматологи рекомендують його пацієнтам зі сколами, тріщинами на зубах та при руйнуванні коронки до двадцяти відсотків.

Зазвичай, для цього використовують сучасні матеріали – фотополімер і композити. Останні дають змогу вирішити незначні косметичні проблеми. Матеріал приймає необхідну форму і твердне. Реставрація композитами є найбюджетнішою, проте строк служби матеріалу становить лише п'ять років.

Для нарощування зламаних передніх зубів краще використовувати фотополімерні матеріали. Вони швидко тверднуть під ультрафіолетовим випромінюванням, міцні та довговічні. Термін служби фотополімерних матеріалів – до 10 років. Найчастіше зуби відновлюють нарощуванням пломби.

Реставрація зубів за допомогою вкладок

Якщо відсоток руйнування досягає значення 30-50, стоматологічної лабораторії формують вкладку, ідентичну відсутній частині коронки, використовуючи зліпок, зроблений з зуба пацієнта. Цей метод обходиться дорожче за пряме відновлення зуба, але термін служби вкладок набагато довше – він може досягати двадцяти п'яти років, залежно від того, який саме матеріал використовувався.

Вкладки не страшні харчові барвники, вони не темніють з часом. Крім того, вони міцніші за рідні зуби.

Мікропротези настільки щільно з'єднуються з коронкою, що збереглася, що такого результату неможливо досягти жодними іншими способами реставрації зубів.

Пряма реставрація зубів

Ця реставрація зубів ЖК Русанівська Гавань здійснюється в ротовій порожнині. Матеріалами виступають фото-і геліокомпозити, що відбивають світло. Зараз також застосовуються нанокомпозитні матеріали. Вони абсолютно ідентичні зубним тканинам. Провести таку реставрацію можна за один візит до клініки.

Непряма реставрація

Реставрація зуба поділяється на кілька етапів:

 • Лікар проводить підготовчі процедури та знімає зліпок.

 • Зубний технік виготовляє вініри, накладки, вкладки або безметалеві коронки із відновлювальних матеріалів у стоматологічній лабораторії.

 • Створений матеріал інтегрується в ротову порожнину пацієнта.

Непряма реставрація зубів вулиця Микільсько-Слобідська – найбільш якісна та ефективна методика. Це зумовлено тим, що створюється точна форма реставраційного матеріалу, яка ідеально підходить для рідного зуба пацієнта. Спосіб фіксації нового зуба з природними тканинами підбирається відповідно до індивідуальних особливостей пацієнта. Вартість такого способу відновлення зубів вища, ніж при використанні прямого методу. Для проведення процедури знадобиться два візити до стоматолога.

Професійна реставрація передніх зубів

Звернувшись до нашої стоматологічної клініки, ви швидко і безболісно вирішите всі естетичні проблеми, пов'язані із зубами. У нас працюють лише досвідчені фахівці, про послуги яких клієнти відгукуються виключно у позитивному ключі.

Як нарощують ікла у стоматології

Ікла - треті за рахунком парні зуби, які відносяться до фронтальної групи зубів і замикають її. Через те, що вони знаходяться в зоні посмішки, на відміну від жувальних зубів, до їхнього зовнішнього вигляду висувають підвищені вимоги. За допомогою нарощування іклів можна покращити їх форму та усунути набуті дефекти.


Реставрують їх так само, як і інші передні зуби:

 • Перш ніж приступити до нарощування, лікар проводить санацію порожнини рота пацієнта.

 • Стоматолог робить зліпки, щоб відтворити потрібну форму зуба, а потім обточує рідний зуб пацієнта, щоб реставраційні матеріали якнайкраще прикріпилися до твердих тканин зуба.

 • Потім зуб сушать та наносять на нього адгезивний матеріал.

 • Далі стоматолог проводить реставрацію зубів за допомогою композитів чи фотоплімерів. Покриття наносять шарами. Кількість шарів залежить стану зуба.

 • Після того, як матеріал затвердіє, лікар шліфує та полірує відновлений зуб. Якщо потрібно, таким самим способом відновлюють і жувальні зуби.

Окрім нарощування серед послуг нашої клініки є й інші методи естетичної реставрації. Серед них встановлення вкладок та вінірів, протезування коронками та мостоподібними конструкціями.


Скільки коштує художня реставрація зубів?

нарощування зуба ціна залежить від того, який саме спосіб та матеріал був обраний для цих цілей. Найбюджетніший варіант – це пряме відновлення зубів композитами. Пломбування фотополімерами коштуватиме дорожче. Ціна реставрації зубів першого рівня у нашій клініці дуже доступна. Вкладки обходяться дорожче за пломб, але з їх допомогою можна відновити напівзруйновану коронку зуба. Якщо верхня частина зуба не підлягає відновленню, а корінь цілий, стоматолог встановлює штифт, а на нього - штучну коронку.


Правила догляду за зубами після реставрації

Правильна гігієна ротової порожнини важлива завжди – як до, так і після реконструкції зубів. Але є кілька нюансів:

 • Рекомендується використовувати щітку з м'якою щетиною та зубну пасту без абразивів.

 • Очищення проміжків між нарощеними зубами необхідно здійснювати з особливою обережністю.

 • У перші дні після реставрації варто виключити з раціону пігментовані продукти харчування та напої (фрукти, ягоди, соки, вино, кава, чай).