Стоматологічна Клініка
лікаря Олександра Черниша

Стоматологічна Клініка Олександра Черниша

Нова та сучасна приватна стоматологія
за 6 хвилин від метро Лівобережна

ФІКСОВАНИЙ ПРАЙС НА ПОСЛУГИ

ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ

Пройдіть просте опитування, щоб дізнатись схему лікування і отримати розрахунок приблизної вартості стоматологічних послуг

Ортодонтія/ Корекція зубів брекет-системами

Металева брекет-система, 1 щелепа

8 000,00 грн

Керамічна брекет-система, 1 щелепа

12 000,00 грн

Сапфірова брекет-система, 1 щелепа

16 000,00 грн

Самолігуюча металева брекет-система, 1 щелепа

15 000,00 грн

Самолігуюча керамічна брекет-система, 1 щелепа

18 000,00 грн

Самолігуюча сапфірова брекет-система, 1 щелепа

20 000,00 грн

Стоматологічна Клініка
лікаря Олександра Черниша

Стоматологічна Клініка Олександра Черниша

Нова та сучасна приватна стоматологія
за 6 хвилин від метро Лівобережна

Ортодонтія в Києві

 Красива білосніжна посмішка вражає співрозмовників, а також вона впливає на досягнення успіху як в особистому, так і в професійному житті. Тому ортодонтичне лікування, направлене на виправлення положення зубів та корекцію прикусу, є одним із найбільш популярних у стоматологічній сфері міста Київ.

Ортодонтія: що собою являє

 Ортодонтія – галузь стоматології. Вона спеціалізується на корекції прикусу та запобіганні виникненню аномалій у структурі зубощелеп. Виправлення прикусу являє собою процес зміни конфігурації верхнього і нижнього рядів зубів, який призводить до оптимізації зчеплення та відношення між верхньою, середньою і нижньою частинами щелепи до фізіологічного максимуму. Отриманий результат має косметичний та естетичний ефект, а також сприяє запобіганню таких ускладнень, як гайморит, синусит, пародонтоз, карієс, гінгівіт, і навіть ШКТ захворювання, такі як гастрит.

 Багато людей помиляються, думаючи, що виправлення прикусу можливе лише у дитячому чи юнацькому віці. Насправді лікар ортодонт може виправити навіть найбільш складні проблеми у дорослих, хоч і для закріплення результату може знадобитися більше часу, аніж, наприклад, якби те саме лікування проходив підліток.

Коли звертатися до лікаря ортодонта?

 Важливо познайомитися з ортодонтом ще в ранньому дитинстві, приблизно у віці трьох-чотирьох років, коли починають проростати молочні зуби. Наступне звернення має проходити у віці шести років, коли розпочинається зміна зубів. Потім звернення до лікаря потрібно у віці 18 років, коли процес зміни зубів завершується.

 Дорослим також слід проходити консультації в ортодонта. Незалежно від етапу життя, Ви можете позбутися неприємностей, пов'язаних із формою та розташуванням зубів, і насолоджуватися впевненою посмішкою. Попри будь-які оцінки оточення, важливо розвивати правильне ставлення до свого здоров'я. Як альтернатива, можна розглядати використання лінгвальних брекет-систем, які майже непомітні.

Про послуги, які можна отримати у нашій клініці

 У нашій клініці по вул. Микільсько-Слобідська працюють лікарі ортодонти з багаторічним досвідом. Тому у нас представлений широкий спектр послуг у відділі ортодонтології. Досягаються високі результати завдяки використанню сучасних брекет-систем та різноманітних пластинок, необхідних для проведення проміжних процедур.

 Брекет-системи останнього покоління відрізняються такими перевагами:

  • Безпечність для слизової оболонки ясен;

  • Безпечність для емалі зубів;

  • Компактні розміри та естетичний вигляд;

  • Відсутність впливу на правильність вимови.

 Корекція прикусу може займати від одного до декількох років, враховуючи ситуацію, клінічний стан та бажаний результат. Процес ортодонтичної роботи включає такі етапи, як збір відбитків, створення моделей діагностичних, обговорення варіантів лікування та вибір оптимального плану лікування.

 У нашій клініці (район Лівобережна) вас чекають висококваліфіковані лікарі та сучасне обладнання. Усе це гарантує тільки найкращі результати!