Стоматологічна Клініка
лікаря Олександра Черниша

Стоматологічна Клініка Олександра Черниша

Нова та сучасна приватна стоматологія
за 6 хвилин від метро Лівобережна

ФІКСОВАНИЙ ПРАЙС НА ПОСЛУГИ

ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ

Пройдіть просте опитування, щоб дізнатись схему лікування і отримати розрахунок приблизної вартості стоматологічних послуг

Імплантація

Встановлення імпланта Osstem, хірургічний етап

11 000,00 грн

Встановлення імпланта Straumann, хірургічний етап

25 000,00 грн

Встановлення формувача ясен

1 500,00 грн

Встановлення металевого абатмента

2 500,00 грн

Встановлення цирконієвого абатмента

5 000,00 грн

Встановлення індивідуального абатмента

4 000,00 грн

Встановлення мікроімпланта

3 000,00 грн

Підкрутка імпланта з винтовою фіксацією

1 000,00 грн

Заглушка до імпланта

1 000,00 грн

Заглушка до імпланта Straumann

2 000,00 грн

Формувач ясен Straumann

4 000,00 грн

Коронки

Металева суцільнолита коронка

2 00,00 грн

Металокерамічна коронка

4 000,00 грн

Керамічна вкладка (INLAY, ONLAY, OVERLAY, PINLAY)

6 000,00 грн

Керамічна коронка

9 000,00 грн

Вінір

11 000,00 грн

Адгезивний мостоподібний протез "Меріленд"

6 000,00 грн

Композитна вкладка (INLAY, ONLAY)

3 000,00 грн

Металокерамічна коронка на імпланті

9 000,00 грн

Коронка з оксиду цирконія на імпланті

12 000,00 грн

Знімне протезування

Ремонт акрилового протезу

1 500,00 грн

Ремонт нейлонового протезу

2 000,00 грн

Перебазування знімного протезу

3 000,00 грн

Мікропротез з еластичного матеріалу (бабочка 1-2 зуба)

5 000,00 грн

Акриловий частково знімний протез

8 000,00 грн

Акриловий повний знімний протез

10 000,00 грн

Акриловий протез з індивідуальними параметрами

11 000,00 грн

Нейлоновий протез

12 000,00 грн

Бюгельний протез з кламерною фіксацією

15 000,00 грн

Бюгельний протез з замковою фіксацією

17 000,00 грн

Стоматологічна Клініка
лікаря Олександра Черниша

Стоматологічна Клініка Олександра Черниша

Нова та сучасна приватна стоматологія
за 6 хвилин від метро Лівобережна

Протезування зубів в Києві

 Протезування зубів – це стоматологічна послуга, яку варто розглядати у випадку відсутності декількох зубів у ротовій порожнині. Відкладати протезування у такому випадку не варто. Пустоти в зубах можуть впливати не тільки на зовнішній вигляд, посмішку, а і на загальний стан здоров'я. Відсутність навіть одного зуба може вплинути на прикус і спричинити деформацію щелепного суглоба.

 Причинами, які можуть вимагати протезування, можуть бути погіршення кровопостачання ясен, шкідливі звички, недостатнє харчування або навіть кліматичні фактори. Все це може призвести до погіршення стану зубів упродовж життя, а саме зазвичай втрата частини або усіх зубів відбувається після 30-35 років.

 Якщо вас цікавить протезування зубів вулиця Микільсько-Слобідська, то наша клініка до ваших послуг. Наші спеціалісти готові надати стоматологічну допомогу на високому рівні та при цьому за помірну ціну.

Послуга протезування зубів – можливість відновити естетику та зберегти здоров’я

 Головною метою протезування є – відновлення жувальної функції та естетики зубів. Встановлює протези стоматолог-ортопед. Лікар відповідає за цей процес та визначає відповідні показання для проведення різних видів протезування. У сучасних реаліях ортопедична стоматологія не обмежується лише відновленням функції зубів для нормального жування їжі. Естетика грає важливу роль у процесі створення ортопедичних конструкцій.

 Нерідко саме несамовдоволеність зовнішнім виглядом зубів є тим чинником, що спонукає пацієнтів звертатися до стоматологів для проведення протезування зубів. Нині технології дозволяють стоматологам в наших клініках досягати виняткових результатів, за яких відновлені зуби виглядають привабливо та при цьому природно.

Показання до проведення протезування

 Протезування зубів є необхідним перш за все для пацієнтів, які мають наступні проблеми:

  • Відсутність зубів часткова/повна;

  • Наявність зубів, які були проліковані ендодонтично;

  • При наявності високого ризику втрати тканин зуба «живого»;

  • У випадку, якщо посмішка не задовольняє та змушує соромитися.

 Шукаючи протезування зубів ЖК Русанівська Гавань, звертайтесь до спеціалістів нашої клініки вже зараз. Ми використовуємо різні знімні/незнімні види протезування.

Класифікація зубних протезів знімних та рекомендації по їх вибору

 Зубні протези знімного типу – це спеціальні ортопедичні конструкції, які можуть використовуватися пацієнтами при частковій або повній втраті зубів. Виготовляються такі конструкції на замовлення в зуботехнічних лабораторіях з урахуванням усіх індивідуальних особливостей пацієнта.

 Перевагами даних конструкції є:

  • Економічність (у порівнянні з іншими видами конструкцій);

  • Виготовлення знімних протезів зазвичай займає менше часу;

  • Конструкції у порівнянні з іншими видами встановлюються швидше і легше.

 Крім переваг дані конструкції мають й свої недоліки. Серед них потреба у регулярному догляді, складність фіксації на нижній щелепі, і можливість подразнення ясен при першому використанні.

Які знімні протези ми використовуємо у нашій клініці?

  1. Протези частково-знімні. Вони можуть бути закріплені за допомогою кламерів або аттачментів, що означає, що вони можуть бути встановлені лише на щелепу з наявністю кількох здорових зубів. Цей тип протезування підходить для тих пацієнтів, у яких є деяка кількість збережених зубів.

  2. Протези умовно-знімні. Вони кріпляться за допомогою гвинтів або стоматологічного цементу. Їх може знімати лише стоматолог в кріслі, і цей варіант є найбільш відповідним, коли потрібно замінити один зуб.

  3. Повністю знімні конструкції. Фіксуються присосками або клеєм. Їх можна легко встановлювати та знімати самостійно. Цей варіант підходить для пацієнтів, які потребують повного заміщення всього зубного ряду.

Класифікація протезів знімних згідно з матеріалами, які використовуються у нашій клініці

 Класифікують протези згідно з матеріалом, який використовується при їх виготовленні. Конструкції бувають наступні:

  1. Іммедіатпротези. Це тимчасові конструкції. Вони використовуються для заміщення одного чи кількох втрачених зубів у роті. Використовуються ці конструкції у період поки виготовляється зубозамінний протез постійного типу. Іммедіатпротези існують різні. Найпоширеніший приклад – «протез-метелик», який використовується для відновлення естетики після втрати одного зуба. Носіння таких конструкцій обмежено кількома місяцями. Ці протези не переносять постійних сильних жувальних навантажень. Також вони вимагають регулярного видалення для проведення гігієнічних процедур.

  2. Пластинкові часткові знімні. Вони можуть замінити одразу усі зуби. Конструкції кріпляться в роті за допомогою ефекту вакуумного. Вони не такі пластичні, як інші види протезів і можуть спричиняти дискомфорт на початку використання.

  3. Знімні конструкції на основі нейлону. Вони більш еластичні та приносять менше дискомфорту, ніж акрилові протези. Пацієнти можуть носити їх весь день і навіть залишати їх вночі. Але слід враховувати, що такі конструкції можуть сприяти атрофії кісткової тканини через свою м'якість і еластичність.

  4. Бюгельні знімні. Такі протези мають в основі металеву дугу. Ці конструкції надійно кріпляться до сусідніх зубів за допомогою спеціальних невеликих гачків (кламерів) або замків (аттачментів). Одна частина такого замкового механізму кріпиться на внутрішній стороні опорного зуба, а інша – на самому протезі. Такі протези виглядають більш естетично, вони мають довший термін служби (7-10 років), і надійно фіксуються в роті.

 При виборі знімного зубного протеза потрібно враховувати індивідуальні потреби, а також враховувати усі переваги та недоліки конструкцій.

Про догляд за знімними протезами

  1. Після їжі конструкцію слід виймати з рота та промивати. Порожнину рота слід ретельно прополоскати. Це дозволяє уникнути залишків їжі на протезі.

  2. Знімну конструкцію слід щоденно обробляти дезінфікуючими засобами. Це потрібно для того, щоб уникнути розвитку бактерій та забезпечити гігієну протеза.

  3. Не рекомендується їсти їжу тверду та в'язку. Також важливо уникати зловживання жувальною гумкою, адже це може призвести до пошкоджень протеза.

  4. Важливо уникати механічного впливу на знімний зубний протез та оберігати його від ударів та падінь. Така обережність допоможе зберегти протез та забезпечити його тривалий термін служби.

 Дотримання усіх цих правил допоможе забезпечити гігієну та довговічність знімних протезів.

Які незнімні протези ми використовуємо у нашій клініці?

 Незнімні зубні протези – це всі ті конструкції, які фіксуються у стоматології лікарем і не можуть бути легко видалені пацієнтом. В мережі наших клінік ми використовуємо сучасні методи незнімного зубного протезування, які дозволяють вирішити практично будь-яке завдання для пацієнта, коли він має втрату зубів. Наші фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію, навчаючись у провідних світових та європейських спеціалістів, і цей накопичений досвід застосовується у наших клініках для надання найкращого обслуговування пацієнтам.

 Існує декілька видів протезів незнімних, а саме:

  1. Коронки. Це конструкції, які використовуються для виправлення дефектів при відсутності одного чи декількох зубів. Видів коронок є декілька. Стоматологи-ортопеди вибирають вид завжди індивідуально, враховуючи особливості кожного випадку. Наприклад, протезування зубів ціни на металокерамічні коронки є більш доступними.

  2. Мостовидні конструкції. Вони являють собою тип незнімного зубного протезування, який широко використовується в сучасній стоматології, зокрема на імплантатах. Цей метод є зручним для відновлення від 2 до 6 відсутніх зубів. Мостовидні протези фіксуються на 2-3 імплантатах для стабільності та ефективного відновлення зубного ряду.

  3. Вкладки. Вони являють собою незнімний вид зубного протезування, який застосовується у випадках, коли пацієнт втратив значну частину свого зуба, але існує можливість відновлення зуба шляхом «збирання» його, як конструктора, додавши вкладку.

  4. Імпланти. Це передовий метод відновлення зубів «під ключ», який використовує титанові гвинти для відновлення відсутніх одного, декількох або навіть всіх зубів. Повне протезування на імплантатах проводиться в клініках сучасної стоматології відповідно до міжнародних протоколів операцій, таких як Все на 4 і Все на 6.

  5. Вініри. Це один з видів зубних протезів, які складаються з тонких керамічних пластинок, що виготовляються в лабораторії. При підготовці передніх зубів під вініри, стоматолог видаляє невелику кількість твердих тканин.

  6. Люмініри. Це підвид вінірів, який створено з метою усунення косметичних дефектів у зоні посмішки без необхідності обточування зубів пацієнта.

Переваги протезування у нашій клініці

 Якщо вас цікавить протезування зубів Лівобережна у Києві, то наша клініка до ваших послуг. Переваг протезування у нашій клініці декілька:

  • Понад 50 тисяч пацієнтів нам вже довірили свої посмішки;

  • Ми завжди підбираємо лікування під ваш бюджет, враховуючи ваші індивідуальні потреби;

  • Нами використовуються сучасні методи та підходи до лікування пацієнтів;

  • Лікарі клініки мають вищу кваліфікацію і багаторічний досвід;

  • Ми використовуємо лише сучасне обладнання;

  • Ми дотримуємось стандартів санітарно-гігієнічних норм.

FAQ: найчастіші питання та відповіді на них

Як обрати вид зубного протеза?

 Обирати самостійно вам не доведеться, якщо Ви звернетесь до кваліфікованого та досвідченого лікаря. Зазвичай стоматолог пропонує пацієнту варіанти протезування під час консультації. Для вибору оптимального виду протезування важливо провести огляд ротової порожнини та зробити КТ. Це потрібно для того, щоб побачити всі нюанси можливого відновлення відсутніх зубів. В мережі наших клінік ми дотримуємося всіх стандартів і після діагностики пропонуємо пацієнту декілька варіантів протезів, при цьому пояснюючи усі переваги, недоліки протезів.

Чи завжди необхідно видаляти нерв під час зубного протезування?

 Видалення нерва із здорового зуба не завжди є необхідним, особливо якщо потрібне, наприклад, невелике обточування. Наш підхід полягає в максимально можливому збереженні всіх здорових зубів під час зубного протезування.

Як часто рекомендується змінювати зубні протези?

 Зазвичай рекомендується змінювати знімні зубні протези кожні 4 роки, а незнімні, зазвичай, служать близько 10 років відповідно до стандартів. Проте, при правильному догляді та регулярній професійній гігієні, незнімні протези можуть служити й протягом усього життя.

Скільки часу знадобиться на те, щоб звикнути до протеза?

 Зазвичай, щоб звикнути до знімного протеза потрібно 2-3 місяці. А от щоб звикнути до протеза незнімного типу знадобиться ще менше часу, а саме близько однієї/двох неділь.

Що може статися, якщо не відновити втрачені зуби?

 Не відновлені втрачені зуби можуть призвести до декількох серйозних проблем. Перше – це підвищення ризику захворювань шлунково-кишкового тракту, оскільки неправильно пережована їжа може вплинути на процеси травлення. Друге заключається в тому, що може виникнути зсув сусідніх зубів, а це призведе до їх розхитування та інколи й втрати. Третє заключається у тому, що може виникнути запалення щелепно-лицьового суглоба, а це своєю чергою вплине на прикус та мову. Четверте – передчасне старіння обличчя, оскільки втрата зубів може вплинути на структуру обличчя. Тому важливо вчасно відновлювати втрачені зуби для підтримання загального здоров'я та естетики ротової порожнини.