Стоматологічна Клініка
лікаря Олександра Черниша

Стоматологічна Клініка Олександра Черниша

Нова та сучасна приватна стоматологія
за 6 хвилин від метро Лівобережна

ФІКСОВАНИЙ ПРАЙС НА ПОСЛУГИ

ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ

Пройдіть просте опитування, щоб дізнатись схему лікування і отримати розрахунок приблизної вартості стоматологічних послуг

Відбілювання

Відбілювання 2 щелеп системою "Beyond"

5 000,00 грн

Встановлення страза на зуб

1 200,00 грн

Стоматологічна Клініка
лікаря Олександра Черниша

Стоматологічна Клініка Олександра Черниша

Нова та сучасна приватна стоматологія
за 6 хвилин від метро Лівобережна

Відбілювання (відбілення) зубів в Києві

Думаєте про те, куди записатися на відбілення зубів в Києві? Надійна стоматологія пропонує таку послугу за доступною вартістю. Послуга користується популярністю, адже жінки та чоловіки будь-якого віку хочуть виглядати молодо і красиво.

Вартість послуги в Києві

Вартість популярної послуги не можна назвати дуже низькою, тому деякі пацієнти намагаються використовувати хитрощі і різні підручні засоби. Ніхто не гарантує, що таким способом можна отримати бажаний ефект. Ви просто витрачаєте свої кошти та докладаєте багато зусиль. Такі маніпуляції можуть пошкодити зубну емаль, а на деякі препарати організм реагує алергією. Потрібно зважити всі "за" і "проти" так званої "вигідної пропозиції". За якісну послугу краще переплатити гроші, щоб отримати гарний результат. На ціну відбілювання впливають різні фактори:

 • Оснащення стоматологічної клініки. Якщо є лазерні установки та використовуються якісні матеріали, то вартість буде вищою. Відмінні результати можна отримати за допомогою інноваційних розхідників. 

 • Популярність стоматологічної клініки. В клініках преміум-класу ціни достатньо високі. Пояснюється це використанням сучасного технічного обладнання, високою кваліфікацією стоматологів. 

 • Стан ротової порожнини пацієнта. Якщо зуби просто недостатньо білі, то зрозуміло, що витрати будуть меншими. Глибокий карієс та інші стоматологічні захворювання збільшують вартість послуги. Ціна збільшується при численних пломбах.

Відбілення лазером має переваги та недоліки. Зрозуміло, що переваг більше. За допомогою лазера зуби можна відбілити на 8-10 тонів. Пацієнти одразу помічають результат. Зберігається результат мінімум 1 рік. Не потрібно забувати про правильний догляд за зубами. Лазер працює так, що активні компоненти проникають в структуру дентину. На захисний шар різця немає ніякої негативної дії. Такий спосіб вважається повністю безпечним та достатньо ефективним. 

Для відбілювання зубів використовується лазерний промінь, який добре знезаражує. У ротовій порожнині не розвиваються бактерії, і в цьому полягає велика перевага способу. Популярна процедура запобігає утворенню карієсу. Ваші зуби будуть білими, ідеально гладкими, з рівною поверхнею. Варто запам'ятати, що після процедури чутливість різців не буде збільшуватися. Навпаки, мінералізація позитивно впливає на стан зубної емалі. Безболісність процедури — це ще одна велика перевага. 

Чому жовтіють зуби?

Характерна особливість зуба — багатошарова структура, основою якої є дентин. В м'якому дентині розташовані канали та нервові волокна, які призначені для транспортування поживних речовин. Якщо дентин має жовтий відтінок, то це вважається нормою. Зубна емаль повинна бути світлого відтінку. Неправильний спосіб життя впливає на те, що зубна емаль жовтіє і деформується. Існують різні причини пожовтіння емалі:

 • надмірне вживання напоїв з кофеїном;

 • використання абразивних зубних паст, жорстких щіток;

 • використання в домашніх умовах таких засобів, які можуть негативно вплинути на зуби;

 • механічні пошкодження зубів;

 • недотримання гігієни ротової порожнини;

 • газовані напої та шкідливі звички;

 • зловживання антибіотиками;

 • флюороз (у вживаній воді міститься багато фтору).   

Якщо вам потрібна чистка зубів, постарайтесь виключити всі перелічені причини, щоб жовтизна емалі не повернулася через деякий час. Любителі можуть вживати кавові напої тільки через трубочку. Ротову порожнину можна зразу ополіскувати водою після вживання кави. Вам не треба відмовлятися від вживання кави, щоб отримати білосніжну посмішку. Процедура має багато переваг, тому вона стала дуже популярною. 

Особливості та переваги використання лазера

Тільки деякі пацієнти можуть похвалитися білими від природи зубами. Мало хто має білу посмішку без стоматологічних втручань. Можна записатися на відбілювання зубів Лівобережна, щоб отримати бездоганну посмішку. Ця послуга підходить різним пацієнтам.

Раніше люди використовували активоване вугілля чи харчову соду для того, щоб відбілити зуби. Ці засоби пошкоджують емаль. Можна звернутися до професіоналів своєї справи, щоб отримати прекрасну голлівудську посмішку. Висококваліфіковані фахівці пропонують пацієнтам ефективні та безпечні послуги по відбілюванню зубів. До таких способів відноситься лазерна технологія.   

Освітлення емалі за допомогою лазера йде в комплексі з використанням спеціального гелю. За допомогою цієї методики можна по-різному впливати на зуби, забезпечуючи рівномірний колір емалі. Дана методика має багато переваг: 

 • рівномірне освітлення всіх зубів за рахунок високої інтенсивності впливу лазерним променем;

 • підходить для чоловіків та жінок з високою чутливістю зубів. 

Тканини зуба не будуть нагріватися. На поверхню різців стоматолог наносить спеціальний гель 3 рази. Цей гель починає діяти під впливом лазерного променю. Промінь лазера впливає на гель так, що препарат поділяється на частинки. Саме ці частинки діють на зубну емаль, відбілюючи її. На останньому етапі процедури фахівець повторно обробляє гелем поверхню зубів для зниження чутливості.

Всі етапи лазерної методики

Записатись на відбілювання зубів ЖК Русанівська Гавань зможуть всі бажаючі. Зуби відбілюються за рахунок впливу спеціального гелю. Лазер тільки активує діючі речовини розчину, що використовується в стоматології. Активні компоненти препарату проникають в глибинні шари дентину і сприяють освітленню жовтого пігменту. Етапи при лазерному відбілюванні зубів:

1. Етап діагностики. Стоматолог оглядає ротову порожнину пацієнта з метою виявлення карієсу чи інших проблем. Якщо є каріозні порожнини, то їх потрібно залікувати. Якщо після лікування карієсу пацієнт планує відбілювати зуби, потрібно сказати про це стоматологу. При виборі пломби лікар враховує колір зубів, який буде після лазерного освітлення. 

2. Початок процедури. Для фіксації губ пацієнта лікар використовує спеціальний інструмент. На поверхню ясен та м'які тканини стоматолог наносить захисну плівку, яка мінімізує негативний вплив лазера. Поверхня різців покривається спеціальним розчином. Після виконання всіх вказаних процедур починає діяти лазер. Для обробки 1 зуба потрібно приблизно 30 секунд.

3. Етап чищення ротової порожнини. Чистка ротової порожнини проводиться після обробки зубів, зняття захисної плівки. Для обробки зубів застосовуються препарати з фтором. За допомогою таких препаратів емаль мінералізується. 

На відбілювання зубів вулиця Микільсько-Слобідська записуються пацієнти з різних районів міста. На виконання однієї процедури знадобиться близько 60 хвилин. Ефект можна побачити одразу після завершення процедури. Щоб покращити результат, пацієнти записуються на декілька процедур. Тимчасовий інтервал між 2 процедурами визначає стоматолог.

В разі професійного підходу до справи можна гарантувати пацієнтам найкращий результат. Потрібно серйозно віднестись до вибору стоматологічної клініки. В нашій клініці пацієнти отримують послуги високої якості за помірними цінами. Ми робимо все для того, щоб пацієнти пишалися своєю посмішкою. Для консультації на рахунок будь-якої послуги зв'яжіться з менеджерами нашої стоматологічної клініки.